Elektronická soutěž

Mladí přátelé přírody,

nastal nám nový rok 2018 a blížící se jaro je již tradičně spojené se soutěží Příroda kolem nás. Na soutěži se jako každoročně podílely jednotlivé svazy  ČSV, z.s., ČMMJ, z.s., ČRS, z.s., ČZS, z.s. a ČSCH, z.s., organizátorem je i v letošním roce SOUV - VVC, o.p.s. Nasavrky.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv5lqakzzrP72JJ0IETMWaJGF9N2DMJX2KtHm-Ru8VLuAvdA/viewform?usp=sf_link

Soutěž je vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních (povinných) údajů se přechází na stránky s otázkami. Z uvedených odpovědí vyberte pouze jednu správnou. Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nejde uložit, je třeba ho vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů. Čas na vypracování testu je omezen na maximálně 5 hodin.

Soutěž bude aktivní od 1. 3. - 15. 4. 2018. Zúčastnit se mohou mladí lidé ve věku 11 – 16 let včetně. S nejlepšími řešiteli se setkáme v sobotu 26. 5. 2018 na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat výstava NATURA VIVA 2017, a zároveň se mohou těšit na finálové setkání v SOUV - VVC, o.p.s. v Nasavrkách u Chrudimi.