Aktuality

Fotografická soutěž Příroda kolem nás

Toulejte se naší krásnou přírodou, všímejte si věcí, fotografujte a pošlete nám Vaše fotografie přírody na téma „Příroda kolem nás“

SOUV-VVC, o.p.s. Nasavrky ve spolupráci se svazy ČSV, z. s., ČMMJ, z. s.,ČRS, z. s., ČZS, z. s. a ČSCH, z. s.,

vyhlašuje 1. ročník fotografické soutěže Příroda kolem nás.

 

Soutěžní kategorie:

  • Pro žáky 2. stupně ZŠ
  • Pro žáky středních škol

Pro nejlepší autory fotografií přírody jsou samozřejmě připraveny věcné ceny.

Bližší podmínky soutěže naleznete v příloze.

Budeme se na vaši tvorbu těšit.


22. 2 .2018

Soutěž Příroda kolem nás 2018 - za týden začínáme !!!!!

Už za týden se můžete zapojit do dalšího ročníku elektronické verze soutěže Příroda kolem nás. Zúčastnit se mohou mladí lidé, kteří mají rádi přírodu ve věku 11 – 16 let včetně. Soutěž bude probíhat v období od 1. března do 15. dubna 2018. S nejlepšími řešiteli se jako v loňském roce setkáme 26. 5. na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2018.

Bonus pro nejlepší: Úspěšní soutěžící budou dále pozváni do Středního odborného učiliště včelařského – Včelařského vzdělávacího centra v Nasavrkách, aby si poměřili svoje znalosti a schopnosti v zajímavých disciplínách. 

Odkaz na soutěž: www.souvnasavrky.cz/elektronicka-soutez

Přejeme hodně úspěchů, ale i nabití nových vědomostí 


6. 2. 2018

Seminář Praktické nápady pro činnost ve VKM

Již nyní se můžete hlásit na další 2 semináře "praktických dílniček", které se uskuteční v termínu 28 .4. a 29. 4. 2018. Můžete se těšit na další nápady, inspirace, ale i postupy, které se Vám pro práci ve včelařském kroužku určitě hodí.

Témata seminářů jsou následující: 28. 4.  Život včelstva v závislosti na ročním období                                                                                                     29. 4.  Včelí pastva

Pro váhající s účastí a pro vaši inspiraci přikládáme několik fotografií výrobků a tvůrčí práce z předešlých seminářů. Vlastnoručně vyrobené výrobky spolu s dalšími materiály si samozřejmě odvezete s sebou domů.                                                     

 
Prosím přihlašujte se pomocí našeho nového rezervačního systému http://www.souvnasavrky.cz/akce/akce-souv-vvc-ops
 

6. 2. 2018

Seminář pro vedoucí VKM - druhá polovina

Ve dnech 20. - 21. 1. 2018 proběhl seminář pro první polovinu vedoucích VKM. Druhá polovina vedoucích se může těšit na říjen 20. - 21. 10. 2018, kdy je pro Vás seminář taktéž nachystán. Jednotlivý vedoucí budou v dostatečném předstihu na seminář pozváni a poté se mohou na seminář zaregistrovat. Pokud nejste registrováni pod ČSV a máte zájem se semináře účastnit, kontaktujte ing. Janouška (e- mail: janousek@souvnasavrky.cz, tel. 724349695)


Pro všechny zájemce o letní tábor: v odrážce Akce jsou uvedeny termíny a další podmínky - registrujte se.

INFO: Kapacita Letní školy mladých včelařů je již plně obsazena.